.

QiAN SiMAi Нови Оригинални Гласно Измамник Говорникот Ѕвончето Замена за Xiaomi 2 М2 Mi2 2s M2s Mi2s Мобилен Телефон + DropShipping

QiAN SiMAi Нови Оригинални Гласно Измамник Говорникот Ѕвончето Замена за Xiaomi 2 М2 Mi2 2s M2s Mi2s Мобилен Телефон + DropShipping

DEN 66.72

Пристапност
Во достапна форма


Нови Оригинални Гласно Измамник Говорникот Ѕвончето Замена за Xiaomi 2 М2 Mi2 2s M2s Mi2s Мобилен Телефон + Drop Shipping
1. 100% нови и високо quanity производи .
2, Сите предмети биле тест пред брод .
3. Prefect одговара за Xiaomi 2 М2 Mi2 2s M2s Mi2s Мобилен Телефон
4. Објектот покажа како фотографија , пакет во добра состојба.
Пакет :
1pcs Нови Гласно говорник ѕвончето Измамник
ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Главните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
2 М2 Mi2 2s M2s Mi2s
Бренд Име:
Qian simai
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Тип:
Гласно говорник ѕвончето измамник