.

10pcs/многу Sim Картичката Читателот Фах Држачот за Sim читателот За LG G4 H810 H815 H811 F500

10pcs/многу Sim Картичката Читателот Фах Држачот за Sim читателот За LG G4 H810 H815 H811 F500

427.20
DEN 389.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
За LG G4 H810 H815 H811 F500
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX