.

Оригиналната за ZB501KL Батеријата на Задниот Поклопец За Asus Zenfone Живеат ZB501KL Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото

Оригиналната за ZB501KL Батеријата на Задниот Поклопец За Asus Zenfone Живеат ZB501KL Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото

DEN 440.64

Пристапност
Во достапна форма

Оригиналната за ZB501 KL Батеријата на Задниот Поклопец За Asus Zenfone Живеат ZB501 KL Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото
Карактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Asus Zenfone Живеат ZB501 KL Пакет : 1 PCSX Назад на Капакот на Батеријата
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :
.

Главните карактеристики

боја:
Goden, Црна, Розова
дизајн:
Бар
Материјал:
Метал
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Број На Модел На:
За Asus Zenfone Живеат ZB501KL
Компатибилен Бренд:
ASUS
боја:
Goden/Црна/Розова
Главниот Екран Со Големина:
5.0 Инчи
Функција:
Батеријата Вратата Задниот Поклопец Домување+Лого
квалитет:
А+++
Транспорт:
Бесплатна Испорака