.

Vecmnoday За Samsung Галакси А5 2017 A520 Батеријата Вратата Домување Покрие Случај За Samsung A520 На Капакот На Батеријата Школка Замена На Делови

Vecmnoday За Samsung Галакси А5 2017 A520 Батеријата Вратата Домување Покрие Случај За Samsung A520 На Капакот На Батеријата Школка Замена На Делови

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

За Samsung Галакси А5 2017 A520 Батеријата Вратата Домување Покрие Случај За Samsung A520 на Капакот на Батеријата Школка Замена на Делови ОПИС 1.Висок Квалитет На Дел Нова & Домување Заден Панел Батеријата Задната Врата Случај Покрие Замена . 2.Тоа се користи за да се Замени скршен, испукана ,означени Батеријата Задната Врата се Покријат, се Направи телефонски изгледа новиот повторно. 3.Секое парче на стоки ќе бидат проверени за да се обезбеди нормална работа и потоа да превозот. Внимание : 1. Пријатели, ве Молиме, пред да ја инсталирате на производот на вашиот мобилен телефон,Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време 2. Ние не сме одговорни за било каков проблем, после инсталација на производот. Некои купувачи не се добри за инсталирање на мобилен телефон додатоци, и тие ќе го оштети делови кога тие се инсталирани. 3. Значи, ние не препорачуваме не - технички персонал за да се инсталира мобилен телефон додатоци 4. Ве молиме не лепете фотографии во времето на повратни информации, ви благодарам. Пакување и Испраќање на соодветен пакет по случаен избор според спецификација на производот

Главните карактеристики

боја:
Златни, Сина, Црна, Розова
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Samsung Галакси A520
Бренд Име:
Vecmnoday
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
Стакло
Големина:
5.2 inch
боја:
Црна, Розова Сино Злато
Funtion:
Батеријата Врата Назад Домување