.

Оригиналниот ZE520KL Батеријата на Задниот Поклопец За Asus ZenFone 3 ZE520KL Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото

Оригиналниот ZE520KL Батеријата на Задниот Поклопец За Asus ZenFone 3 ZE520KL Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото

DEN 415.20

Пристапност
Во достапна форма

Оригиналниот ZE520 KL Батеријата на Задниот Поклопец За Asus Zen Fone 3 ZE520 KL Батеријата Врата Назад Случај Домување Со Логото
Карактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Asus Zen Fone 3 ZE520 KL Пакет : 1 PCSX Назад на Капакот на Батеријата
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна
дизајн:
Бар
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 3 ZE520KL
Материјал:
Стакло
боја:
црна/бела
Главниот Екран Со Големина:
5.2 Инчи
Функција:
Батеријата На Задниот Поклопец+Лого
квалитет:
А+++
Транспорт:
Бесплатна Испорака