.

10pcs/многу Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна Налепница За Zenfone 3 ZE552KL Замена на Делови

10pcs/многу Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна Налепница За Zenfone 3 ZE552KL Замена на Делови

720.00
DEN 612.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

10pcs/многу Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна Налепница За Zenfone 3 ZE552 KL Замена на Делови Оглас Опис 1. Висок квалитет 2. Најниска цена 3. Безбедност и брза испорака 4. Гаранција Детален Опис Опис : 1. Висок квалитет, Производот се тестирани еден по еден. 2. Најниска цена, ние имаме свои фабрика и продавници, ние продаваме производи со прва рака цена без какви било посредници. 3. Безбедност и брза испорака, ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти имаат потреба за превозот. И нудат најниски и најбезбедно превозот за нашите клиенти, ако тие не треба посебно еден. 4. Гаранција за сервисирање на производите, 6-12 месеци од моментот на испорака на објектот на клиентот. 5. Квалитет загарантирана, сите користат еколошки суровини и материјали, во согласност со ЕУ стандард, ROHS. 6. Целосна Гаранција За Квалитет. Набавка на производот : Ние сме снабдувач и производител на мобилен телефон делови, Може да обезбеди висок квалитет на производите, сите модели може да се обезбеди за вас, На производи вклучуваат Мобилен телефон Екраните, Мобилен телефон допир на екранот, Мобилен телефон flex кабел итн. Време на испорака : Кога ќе се направи исплата, ќе го испорака на стоката Со 2-3 работни дена.

Главните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Zenfone3 ZE552kl
Бренд Име:
IMIDO
QC:
Тест еден по еден пред превозот
боја:
Исто како и фотографии
Функција:
издржлив
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Одговараат на:
Задната камера стаклена леќа