.

Vannego 10Pcs За Samsung Галакси J1 година J120F J120H J120M Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Стакло Покрие Замена

Vannego 10Pcs За Samsung Галакси J1 година J120F J120H J120M Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Стакло Покрие Замена

DEN 632.64

Пристапност
Во достапна форма

Vannego 10 Pcs За Samsung Галакси J1 2016 година J120 F J120 H J120 M Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Стакло Покрие Замена
Карактеристики На Производот :
Тип на производ : Екран на Допир(Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Галакси J1 2016 година J120 F J120 H J120 M Пакет : 10 PCSX Екран на Допир Digitizer
Слики покажуваат :
Нашата Продавница Вистински Фото : Ако ние се најде на продавачот кој ги копираат нашите производи слика, ние ќе се жалат веднаш!
За Превозот
Времето за испорака е за 15-45 работни дена. тоа може подолго време да се дојде до некои земји. на пример : Бразил. Јужна Америка. Африка земји.
1. предаден во рок од 5 дена и да се обезбеди патеката број.
2. Според вашата земја, 15-45 дена. повеќе од 60 работни дена не добиле, ние ќе рефундирање на пари за прво.
3. ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе го реши проблемот.
ако сакате да се знаат деталите на превозот цена, можете да не контактирате во било кое време.
За Гаранција
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Главните карактеристики

боја:
бела, црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.5
Бренд Име:
Vannego
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J1 2016 година J120F J120H J120M
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
Црна/Бела/Злато
Функција:
Екран На Допир+Лого
Транспорт:
Бесплатна Испорака
Големина:
4.5 inches