.

16cm Метал Австралиската Воздух Qantas B747 400 Авиокомпании Боинг 747 дишните патишта Авион Модел Авион Авионот Модел w Стојат M6-038

16cm Метал Австралиската Воздух Qantas B747 400 Авиокомпании Боинг 747 дишните патишта Авион Модел Авион Авионот Модел w Стојат M6-038

616.32
DEN 475.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


16cm Метал Австралиската Воздух Qantas B747 400 Авиокомпании Боинг 747 дишните патишта Авион Модел Авион Авионот Модел w Стојат РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК M6-038
Објектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности. За модел авион ентузијасти,тоа може да биде вреден collectable. Може да се користи овој модел да се вежба за деца и возрасни способноста за правење на авиони модел Висока practicability,тоа може да се користи како дома декор,го стави на клупата,додавајќи задоволство за вашиот секојдневен живот. Овој авион модел минијатури на авион. Најдобриот подарок за вашите деца или пријатели Материјал : Авион : Легури Моделот на Држачот : Пластични Носот - Опашка : прибл. 160mm / 6.30 инчен Wingtip Преку : прибл. 140mm / 5.5 инчен Напомена : - ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење. - Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. Пакет се Вклучени : 1x Метал Авиони Модел 1x Модел Носителот 1x Кутија

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
LEPIN
Количината на Предмети во Собата:
20
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
747 QANTAS
Тема:
Авионите
Скала:
1
Бренд Име:
JYSE
Материјал:
Метал
Предупредување:
играчки за деца
боја:
ФОТО БОЈА