.

молив случај корејски trousse scolaire stylo чоколадо estuches став lapices силикони kalemlik okul молив кутија estuches училиште

молив случај корејски trousse scolaire stylo чоколадо estuches став lapices силикони kalemlik okul молив кутија estuches училиште

153.12
DEN 130.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во мојата продавница
Ако ви се допаѓа(на фотографијата), само кликнете на неа.
Фото покажи Име : молив случај корејски trousse scolaire stylo чоколадо estuches став lapices силикони kalemlik okul молив кутија estuches училиште Големина : 19.5 cm*6cm Пакет : opp вреќа Сите овие фотографии направени од страна на нашиот тим

Главните карактеристики

Тип:
Молив Случај
категорија:
Молив Случај
Бренд Име:
YOUQIWJ
Број На Модел На:
Чоколадо молив случај
Големина:
19.5*86 cm
Новина:
Yes
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Материјал:
Силикони
боја:
Чоколадо розова сино зелена
Потекло:
Кина Yiwu
Пакување:
opp пакување
Стил:
Молив случај силикони
Функција:
estojo escolar
Молив случај особина:
молив случај за на училиште
Училиште потрошен материјал тип:
Kalem kutusu pencilcase
Пенкало торбичка стил:
Trousse scolaire stylo
Kalem kutu стил:
estuches став lapices
Astuccio scuola стил:
astuccio scuola