.

M138 Нови Минималистички Мали Животни Нула Паричникот Цртан Филм Патент Клуч Торба За Жените Студент Подарок Трговија На Големо

M138 Нови Минималистички Мали Животни Нула Паричникот Цртан Филм Патент Клуч Торба За Жените Студент Подарок Трговија На Големо

59.52
DEN 52.00 -13 %

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА : 12x9cm
тежина:0.02 kg
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27
Ние ќе испрати празник налози по Feb 27, според редоследот датум.
Среќна нова година !
Добредојдовте Капка Превозот!!
Цел износ , бесплатен превозот преку Yanwen Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Про и слично , без информации за ажурирање по пакет напушти Кина . Време на испорака се земе 20 - 60 дена.
Цел износ > 5 ДОЛАРИ , бесплатен превозот преку Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail итн , време на испорака се земе 15 - 45 дена .
Цел износ > 130 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Aramex express итн.
Ви благодариме за вашата поддршка!!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Објектот Висина:
9inch
Главен Материјал:
Платно
Пол:
Унисекс
Обликот:
Плоштад
Објектот Тежина:
16g
Објектот Должина:
12cm
Број На Модел На:
G
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
maybridge
Објектот Ширина:
1cm
Стил:
Хип-Хоп
Материјал Состав:
Платно
Шаблон Тип:
Цртан филм