.

M160 Прекрасна Монета Чанта Симпатична Животно Модели Цвет Пони Убава Пиво Нула Паричникот Картичка Торба Девојка Жените Студент Подарок Трговија На Големо

M160 Прекрасна Монета Чанта Симпатична Животно Модели Цвет Пони Убава Пиво Нула Паричникот Картичка Торба Девојка Жените Студент Подарок Трговија На Големо

72.00
DEN 63.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА : 10x10cm
тежина:0.02 kg
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27
Ние ќе испрати празник налози по Feb 27, според редоследот датум.
Среќна нова година !
Добредојдовте Капка Превозот!!
Цел износ , бесплатен превозот преку Yanwen Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Про и слично , без информации за ажурирање по пакет напушти Кина . Време на испорака се земе 20 - 60 дена.
Цел износ > 5 ДОЛАРИ , бесплатен превозот преку Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail итн , време на испорака се земе 15 - 45 дена .
Цел износ > 130 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Aramex express итн.
Ви благодариме за вашата поддршка!!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Главен Материјал:
Платно
Пол:
Унисекс
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
G
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
maybridge
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
10inch
Материјал Состав:
Платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Дама