.

DC12V кабел со Еден женски џек 5.5 x 2.1 mm до две машки џек 5.5 x 2.1 mm Еден-на-Два интерфејс жици за 12V adaper да ДОВЕДЕ кабел

DC12V кабел со Еден женски џек 5.5 x 2.1 mm до две машки џек 5.5 x 2.1 mm Еден-на-Два интерфејс жици за 12V adaper да ДОВЕДЕ кабел

DEN 297.60

Пристапност
Во достапна форма

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент!
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн. За Забава машини.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1.

Главните карактеристики

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Кран игра машина моторни
Бренд Име:
TIMEHARVEST
Тип:
аркадна игра машина делови