.

OlingArt Златна и сребрена Боја Цевка 2x11mm 65g Пресврт Bugles Стакло Семе Мониста трговија на Големо Додаток ѓердан DIY изработка на накит

OlingArt Златна и сребрена Боја Цевка 2x11mm 65g Пресврт Bugles Стакло Семе Мониста трговија на Големо Додаток ѓердан DIY изработка на накит

178.08
DEN 178.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал :
стакло семе мониста
Големина
Години : 2×11mm кол
Дупка големина : 1mm
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Злато ,Сребро ,Шампањ злато
Количина
Прибл : 65 G (1150pcs )/торба
Дел Бр.
ОЛ-5"-М
Напомена :
Ние пак монистра во вреќи,покрај се,се должи на технологија,во една торба тоа ќе имаат различна големина и облик монистра.
Oling Art Златна и сребрена Боја Цевка 2x11mm 65g Пресврт Bugles Стакло Семе Мониста трговија на Големо Додаток ѓердан DIY изработка на накит
Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево. И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
OLINGART
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ОЛ-5-М
Објектот Тежина:
20g
Објектот:
beading Spacer стакло семе Мушка
Објектот Diamete:
2*11mm стакло семе мониста
Објектот Форма:
Пресврт Bugles Стакло Семе Мониста
Тип На Објект:
ситни Зрнца
Единици:
целосната количина околу 400 компјутери/торба по 20g/пакет
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.