.

Murano Стаклени Монистра 925 Фунта Сребрен Накит Цвет во Градината Оригиналниот Шарм Вклопува Fandola Нараквици CKK

Murano Стаклени Монистра 925 Фунта Сребрен Накит Цвет во Градината Оригиналниот Шарм Вклопува Fandola Нараквици CKK

465.12
DEN 368.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина. Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест) . Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена. ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит.
Ве молиме имајте во предвид : Сите цени се една мушка цена (не't вклучуваат две и синџирот цени)
За Превозот :
1/ Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост/Хонгконг Пост, превозот начин зависи од вашата нарачка вредност.
2/ Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
3/ Нашата цена не't вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако сте задоволни од објекти и услуги.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
P15030
Објектот Висина:
8.75MM
Сертификат Број:
68170658763
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Објектот Тежина:
3.42G
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
murano стаклени монистра
Се вклопува:
Одговара На Пандора Нараквици
Материјал:
Автентични 925 Sterling Silver & Стакло
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Објектот Дијаметар:
15.46*8.75MM