.

Висок Квалитет на Слободна Форма Насоки Монистра Неправилни Форма Cordierite 4-8 mm Големина Лабава Монистра Накит Наоѓање BE9167

Висок Квалитет на Слободна Форма Насоки Монистра Неправилни Форма Cordierite 4-8 mm Големина Лабава Монистра Накит Наоѓање BE9167

DEN 2994.24

Пристапност
Во достапна форма


4-8 mm монистра, Околу 15.5 инчен должина Cordierite freeform монистра 10 насоки за продажба За изработка на накит


Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
4-8 mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BE9167
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
MUDULLA
Објектот Тежина:
14.18g
Објектот Форма:
freeform
Материјал:
cordierite
Големина:
4-8 mm
Функција:
изработка на накит
Должина:
approx 15.5 inch
Место:
Guangdong, Кина