.

Природен камен круг 6mm руската серпентина jaspers монистра

Природен камен круг 6mm руската серпентина jaspers монистра

556.80
DEN 284.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Природен камен круг 6mm руската серпентина jaspers монистра
Цел помалку од $100 превозот со авион пост парцела,Recived во 7-15days
Цел на повеќе од $100 превозот од DHL/EMS,Recived во 4-7days
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 14 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
монро m
Број На Модел На:
BS1220083759
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
1g
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден