.

Монистра Кристално Стакло Монистра Rondelle Темно Сина Фацетирани 4mm Кол,Околу 444Pcs

Монистра Кристално Стакло Монистра Rondelle Темно Сина Фацетирани 4mm Кол,Околу 444Pcs

133.44
DEN 127.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


5813117976071019 Особено се препорачува US $ 0.86
/пакет US $ 0.98
/пакет US $ 1.68
/парче US $ 2.15
/парче US $ 1.52
/парче US $ 1.50
/пакет US $ 1.05
/парче US $ 0.85
/парче US $ 1.43
/пакет US $ 2.80
/пакет US $ 0.50
/парче US $ 1.62
/метар Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање ќе го прифатиме alipay.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ,ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена ПАКЕТИ Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ПРЕВОЗОТ внимание, ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во 15 - 35 работни дена откако ќе бидат поставени.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
FLTMRH
Материјал:
Стакло
Големина:
4mm