.

ААА одделение moonstone ГЕМ монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот wholeasale !

ААА одделение moonstone ГЕМ монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот wholeasale !

3348.96
DEN 2712.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G1266
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
MoonStone
Големина:
6mm 8мм
Како да се продажба:
едно влакно околу 15 инчи