.

10x4mm DIY Мешана Боја Дрвени Монистра срамнети со земја Мали Дрво Монистра за Бебе Штракаат Правење на Дрвени Додатоци 300pcs/многу

10x4mm DIY Мешана Боја Дрвени Монистра срамнети со земја Мали Дрво Монистра за Бебе Штракаат Правење на Дрвени Додатоци 300pcs/многу

191.52
DEN 163.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот
DIY Мешана Боја Дрвени Монистра срамнети со земја Мали Дрво Монистра за накит Одлуки 300pcs/многу 10*4mm
Големина : 10*4 мм
Можеби и вие исто така, сакаат
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
B01580
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
боја:
микс