.

Микс 34pcs снегулка шарм Тибетански сребро Мушка Шарм голема дупка pendant одговара Европа Пандора шарм хривнија DIY pendant JS1440

Микс 34pcs снегулка шарм Тибетански сребро Мушка Шарм голема дупка pendant одговара Европа Пандора шарм хривнија DIY pendant JS1440

335.52
DEN 235.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Пакување Детали
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. pls waitting трпеливо. Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YEPENGFEI
Објектот Тежина:
~3g
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
..
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Голема дупка во внатрешноста дијаметар:
5mm
Производ Во Боја:
тибетската сребро.
Место на Потекло:
Кина -Копното
Pendant Големина:
Ве молиме видете на слика