.

Накит Наоди Мода Perles Накит Микро Отвори Циркон Овален Простор Монистра Одговара На Одлуки Ѓердан Хривнија Diy Занает Трговија На Големо

Накит Наоди Мода Perles Накит Микро Отвори Циркон Овален Простор Монистра Одговара На Одлуки Ѓердан Хривнија Diy Занает Трговија На Големо

181.44
DEN 93.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


2679
2177
Топла Продажба На Монистра За Изработка На Накит
2177 Кликнете на овој линк за да ги видите сите монистра :
2177
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Микро Отвори CZ DIY Кристал Монистра За Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 13mm*10мм (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Објектот тежина : 1.5 g
Дупка со Дијаметар : 2.7 mm
Функција : Додатоци За Ѓердани Нараквици Парична Казна Накит Одлуки
Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.
Нови Пристигнување
Висок Квалитет на Монистра За DIY Накит
2679
2177
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја посетите нашата продавница :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
JUYA
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Тежина:
1.5g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
DIY Монистра за изработка на Накит
Објектот Големина:
13mm*10мм
Дупка Со Дијаметар Од:
2.7 mm
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Микро отвори накит:
diy занает
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Материјал:
висок квалитет на Бакар,ААА Австриската Кубни Циркони
Карактеристики:
Микро Отвори CZ Кристал, со Врвен Квалитет,Luxury Designer