.

20Pcs Мешани Бои Круг Sequins Spacer Монистра Perles DIY Накит Наоди 24mm

20Pcs Мешани Бои Круг Sequins Spacer Монистра Perles DIY Накит Наоди 24mm

420.00
DEN 336.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


20 Pcs Мешани Бои Круг Sequins Spacer Монистра Perles DIY Накит Наоди 24mm
Answer : ___________________________ Note : бои и количината на секоја боја ќе биде различен од сликата.
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Монистра Акрилик Материјал Големина
Прибл : 24mm Дупка големина : 3мм Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Количина 20 Компјутери

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N4138
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
100g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
24mm