.

Шарм Монистра Еж,Карма Томас 2017 Сосема Нов Добра 5mm Дупка Жени Мажи Трендовски Накит Одговара Копче Ѓердан Хривнија Ts Earring

Шарм Монистра Еж,Карма Томас 2017 Сосема Нов Добра 5mm Дупка Жени Мажи Трендовски Накит Одговара Копче Ѓердан Хривнија Ts Earring

426.24
DEN 333.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


30% ПОПУСТ Купи Повеќе Од 3 Парчиња (Вклучува 3 Парчиња )

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Шарм Монистра Еж,5mm Дупка, која Одговара на многу хривнија
Објектот Тежина:
Charm Beads Hedgehog,5mm Hole, Fit many bracelet
Метали Тип:
Шарм Монистра Еж,5mm Дупка, која Одговара на многу хривнија
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
еже