.

Трговија на големо 12mm Круг Титаниум Виножито Природни Druzy Cabochon Drusy Agates Лежиште за Накит Одлуки Камен Додатоци

Трговија на големо 12mm Круг Титаниум Виножито Природни Druzy Cabochon Drusy Agates Лежиште за Накит Одлуки Камен Додатоци

1415.52
DEN 1317.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Druzy Ахат Студ Earri трговија на Големо 12mm Круг Титаниум Виножито Природни Druzy Cabochon Drusy Agates Лежиште за Накит Одлуки Камен Додатоци -Точка Име : Druzy C abochon -Дијаметар : Прибл. 12mm -Облик : Тркалезна -Количина : 10 Парчиња-Боја : Црна, Златна, се Зголеми Златни, Шарени, Виолетова, Сина ве Молиме имајте во предвид дека ова е 100% ПРИРОДЕН druzy cabochon монистра , не направи од смола, па секое парче форма и боја може да биде малку различен, ние ќе ги испрати по случаен избор. Предмети Облик : Природни druzy cabochon, секое парче форма и боја ќе бидат малку различни, ние ќе ги испрати по случаен избор. Предмети Боја : боја ќе биде малку разлика од сликата,и секој компјутерски монитори се разлика. 1. Предмети ќе биде предаден по плаќање ДОБИ. 2. Ве молиме проверете ја вашата receieve АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
3. Нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 РАБОТНИ ДЕНА по испратена. Од понеделник до сабота Пекинг Време 09 : 00-18 : 00 Вашингтон Време 21 : 00-06 : 00 по Московско Време 04 : 00-13 : 00 Лондон Време 02 : 00-11 : 00 Bracilia Време 23 : 00-8 : 00 Мадрид Време 03 : 00-12 : 00 Мелбурн Време 12 : 00-21 : 00

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
1.2g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
SHINYGEM
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
DZC061
Точка име :
druzy cabochon
Главниот Камен Материјали:
druzy
Примена:
diy накит
Is_customized:
Yes
брод од:
CN
боја:
Црно; Злато; Сина; Виолетова; Шарени; Розово Злато