.

OlingArt Стакло Круг Мушка 6MM/8ММ виолетова боја gradientsCrack Кристал изолација DIY Хривнија ѓердан накит одлуки 2017 НОВИ

OlingArt Стакло Круг Мушка 6MM/8ММ виолетова боја gradientsCrack Кристал изолација DIY Хривнија ѓердан накит одлуки 2017 НОВИ

DEN 72.00

Пристапност
Во достапна форма


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Материјал :
Попуштат Монистра
Големина
Големина : 8mm
Големина : 6mm
Дупка : Околу 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Виолетова микс
Количина
8мм : 60pcs=1lot
6mm : 100pcs=1lot
Дел Бр.
ОЛ-SWZJB002
Напомена :
1 Ние пак монистра во вреќи,покрај се,се должи на технологија,во една торба тоа ќе имаат различна големина и облик монистра.На пакувањето на производот тежина основа, бројот на вредност само како референца, ви благодариме!
2 Оние слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 0.1-0.2 мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
3 Ние гарантираме сите наши бебе слики се направени во вид, треба да се избегне хроматските аберации, бојата е многу блиску до физичка карта, но кога фотографирате од осветлувањето од причините, како и разни онлајн шопинг секој компјутер го следи нивото на осветленост ќе се доведе за да се разбере боја различна, може да биде малку боја. По боја е да не се врати како основа о~
4 Транспорт : Ние ќе бесплатен превозот логистика : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Бидете сигурни дека вашиот омилен пакет брзо, безбедно пристигнување, одберете : "кина пост Воздух mail" Или други логистика режим.

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
6MM 100PCS, 8MM 60PCS
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
OLINGART
Број На Модел На:
ОЛ-SWZJB002
Објектот Тежина:
45G
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
6mm:
100PCS/МНОГУ 29G/МНОГУ
8мм:
60PCS/МНОГУ 41G/МНОГУ