.

Топла продажба Одговара Автентични шарм пандора Чиста 925 Фунта Сребрен накит Openwork Цвет Флорални Срцето Катанец Монистра Шарм Подарок

Топла продажба Одговара Автентични шарм пандора Чиста 925 Фунта Сребрен накит Openwork Цвет Флорални Срцето Катанец Монистра Шарм Подарок

360.48
DEN 342.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Бренд Име:
SG
Број На Модел На:
05105
Објектот Тежина:
about 2.77g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
925 сребрен
Стил:
Тренди
Ветување:
925 Фунта Сребро,ако no100% Наплата
дупка со големина:
околу 4.5 мм,која Одговара на Европските, Biagi, Chmilia,Нараквица DIY
Повод:
Anniverary,Ангажирање,Партија
Подароци:
Денот на вљубените, birthday (Роденден), Божик
Подарок за:
Девојка,Сопруга,Ќерка,Си
Matel Тип:
925 Sterling silver
Печат:
s925
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
Бесплатен превозот