.

Dewtreetali 30*30cm Мото Велосипед 6 Куки Задржете на Резервоар за Гориво Багаж Нето Мрежа Веб Bungee Зелена Боја

Dewtreetali 30*30cm Мото Велосипед 6 Куки Задржете на Резервоар за Гориво Багаж Нето Мрежа Веб Bungee Зелена Боја

172.32
DEN 146.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот :
Цврсто изграден и издржливи.
Едноставен дизајн.
Висока јачина на еластична, тоа може да се задржи товар за безбедност.
Боја : црна,црвена,сина,зелена,жолта.
Материјал : bungee.
Големина : околу 30 x 30 cm.
++ Пакет се вклучени ++
1 x Товар нето.

Главните карактеристики

боја:
Зелена
Бренд Име:
Dewtreetali