.

HEROBIKER Мотор Промена Подлога За Јава Гума Shift Рачката на Менувачот Shifter Чевли Чизми Заштитник Shift Мотор Подигнете ги Покрие

HEROBIKER Мотор Промена Подлога За Јава Гума Shift Рачката на Менувачот Shifter Чевли Чизми Заштитник Shift Мотор Подигнете ги Покрие

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма


Функција : 1 : Користење на TPU мека гума, носат-отпорни, не се лизга велкро може да се прилагоди според вистинските потреби; 2 : Умерена дебелина, удобност да се носат, добар анти-лизга ефект; 3 : им Помогне на раководителот на функционирање без оштетување на чевли, постигнување на многу добра заштита. 4 : Едноставен дизајн, практични, компактен, лесен за носење. Спецификација : Производител : HEROBIKER Име на Модел : Гума опрема shift подлога Материјал : TPU мека гума, antiskid појас Боја : Црна Модел : MXT1001 Големина : Една големина одговара на сите Костим За : Motocrcycle Јава Пакетот вклучува : 1 x Мото Опрема Shift Подлога (не вклучувајќи мотоцикл чизми)

Главните карактеристики

Материјал:
PU
Функција:
Дише
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
uglyBROS
Пол:
Унисекс
боја:
Црна
Големина:
една големина
Одговара:
Мото чевли,Motorcyle чизми