.

Мотоцикл Црна Повлече Задави Кабел Гас Собранието Одговара за Јамаха PW50 Јама Dirt Bike

Мотоцикл Црна Повлече Задави Кабел Гас Собранието Одговара за Јамаха PW50 Јама Dirt Bike

DEN 352.32

Пристапност
Во достапна форма

Мотоцикл Црна Повлече Задави Кабел Гас Собранието Одговара за Јамаха PW50 Јама Dirt Bike Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : пластични & метален Објект се вклучени : 1 x Задави Кабел Компатибилен Со : Одговара за Јамаха PW50 Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ве Молиме имајте во предвид : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања. 2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. Функција : 1) Високо квалитетни материјали. 2) Лесен за инсталација. 3) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HONNOH