.

GY6 Половина Заптивка 125cc за Скутер АТВ Оди Karts Мопед (Бесплатен Превозот)

GY6 Половина Заптивка 125cc за Скутер АТВ Оди Karts Мопед (Бесплатен Превозот)

594.72
DEN 565.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


комплетен мотор половина заптивка сет за 125cc, 150cc 4 удар GY6 скутери (тип GY6-1 P52 QMI / GY6-1 P50 QMG / GY6-1 P57 QMJ).
Поддржани Брендови на BAOTIAN, BASHAN, BENZHOU, ШАРМАНТНА, DAYANG, DINLI, FUXIN, GEELY, GILERA, HANGLONG, HAOJIN, HAOJUE, HONGZHOU, HUATIAN, JIAJUE, JIANSHE, JINLUN, JMSTAR, JONWAY, JONWAY, KAITONG, KEEWAY, KINROAD, KYMCO, LIFAN, LINHAI, LINGBEN, LINGTIAN, LINTEX, LONCIN, LONGJIA, MAWI, MEIDUO, MOTORRO, PIAGGIO, QINGQI, RIEJU, RHON, САКС, SHINERAY, SKYGO, SUKIDA, ВЕСПА, VONROAD, WANGYE, XINLING, XINTIAN, XINGYUE, YIBEN, YINGANG, ZHONGYU, ZNEN, ZONGSHEN, итн.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека овој скутер делови одговара на вашите особено скутер модел. Многу скутери имаат исто име, но се користат различни делови, во зависност од годината на производство.

Главните карактеристики

Бренд Име:
NIHAO МОТОР
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
MIGY125-3071
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
5cm
Материјал Тип:
Хартија
Специјални Функции:
заптивка
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Зафатнина (ml):
125cc
Објектот Должина:
15cm
боја:
Зелена
is_customized:
Yes