.

A/C НИСКИ СТРАНА СПОЈКА СМЕНА ЗА БЕНЦ

A/C НИСКИ СТРАНА СПОЈКА СМЕНА ЗА БЕНЦ

1872.00
DEN 1760.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Производи Детали : Специјални дизајнирани да се отстрани A/C ниски страна спојка. Е Применливо : Бенц W221 / W211 / W204 / W219
1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
2 .Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.
3 .Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
4 .Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPS-от, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други превозот начини.
Царинската Такса :
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
HTL
Специјални Функции:
Мерцедес Бенц
Објектот Должина:
25cm
Име На Модел:
HT2009
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
20cm