.

Вакуум Тип На Систем За Ладење Рефил Кит Чистка Комплет

Вакуум Тип На Систем За Ладење Рефил Кит Чистка Комплет

DEN 2352.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис на производот CVJ/CV Заеднички Отстранување Алатка 95mm Капацитет за Да се испумпува на радијатор и систем за ладење на вакуумот со оваа алатка. Користи вакуум да се пополни со нови coolant во радијатор. За refilling радијатори со coolant микс без воведување на воздух џебови. Заврши со adaptors за повеќето модерни автомобили. Адаптер големини : 35mm | 39mm | 44mm | дијаметар од 48mm. Adaptors се прошири со околу 4mm. Исто така, не остануваат на воздухот во радијатор и да предизвика лоша циркулација.
Ако нарачате повеќе од 10pieces, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Нега
Бренд Име:
UTOOL
Име На Модел:
ML16062702
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
30cm
Специјални Функции:
Систем За Ладење Рефил Кит