.

Тајван Висока Qulaity Алатка Camshaft Заклучување Алатка Комплет ФОЛКСВАГЕН /Audi V6 2.0/2.8/3.0 Т FSI Моторот Camshaft Усогласување Алатка T40133

Тајван Висока Qulaity Алатка Camshaft Заклучување Алатка Комплет ФОЛКСВАГЕН /Audi V6 2.0/2.8/3.0 Т FSI Моторот Camshaft Усогласување Алатка T40133

DEN 6192.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис На Производот
Camshaft Заклучување Алатка Комплет "ФОЛКСВАГЕН" /Audi V6 2.0/2.8/3.0 Т FSI Моторот Camshaft Усогласување Алатка
Camshaft прилагодувач пред-tensioning
Camshaft заклучување
Отстранување/инсталација на времето синџир(s)
Усогласат camshafts
Е применливо : П5 2.0, A6 L 2.8/3.0
Јас f ќе ги нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Нега
Бренд Име:
UTOOL
Објектот Тежина:
6kg
Име На Модел:
ML16062702
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Camshaft Заклучување Алатка За Полнење
Објектот Должина:
25cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
20cm