.

За Тојота 11Z Мотор обнова комплет 11Z клипот+ прстен set+Лагер +заптивка комплет+вратило&един род имајќи+вентил водич седиште

За Тојота 11Z Мотор обнова комплет 11Z клипот+ прстен set+Лагер +заптивка комплет+вратило&един род имајќи+вентил водич седиште

DEN 36000.00

Пристапност
Во достапна форма


1.Одговара за Тојота мотокар 11 Z клипот за полнење :
Клипот 6pcs
клипот pin 6pcs
клипот клип 12pcs
клипот прстен сет со 6 цилиндри
Цилиндар Лагер 6pcs
Целосен ремонт на мотор заптивка комплет 1set
вратило имајќи 1set
поврзување прачка имајќи 1set
доверба имајќи 1set
Един род черупка 6pcs
Вентил 12 PCS
ВЕНТИЛ ВОДИЧ 12 PCS
ВЕНТИЛ СЕДИШТЕ 12 PCS
Примена : мотокар
Повеќе 11 Z делови на мотор во парк : 11 Z Клипот 11 Z connetcing род 11 Z Клипот прстен 11 Z вратило 11 Z цилиндар лагер 11 Z camshaft 11 Z целосна заптивка комплет 11 Z цилиндар на главата 11 Z Главниот имајќи 11 Z цилиндар блок 11 Z един род имајќи 11 Z термостат 11 Z пумпа за вода 11 Z вентил 11 Z масло пумпа 11 Z им Помогнам на Стап 11 Z цилиндар на главата заптивка 11 Z Доверба за миење 11 Z Вентил 11 Z инјектор 11 Z вентил водич 11 Z вентил tappet 11 Z вентил седиште 11 Z Лагер за полнење

Главните карактеристики

Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
evdiesels
Број На Модел На:
11Z
Материјал:
matal
11Z:
заптивка комплет