.

К-ЛИНИЈА за ДА го USB Interfase Префрлување коло-одбор модул

К-ЛИНИЈА за ДА го USB Interfase Префрлување коло-одбор модул

DEN 2255.52

Пристапност
Во достапна форма


К-ЛИНИЈА за ДА го USB Interfase

Главните карактеристики

Вид:
Внатрешна
Тип:
Жичен
Бренд Име:
KEFU
Преносот Го Оценувате:
.