.

Ethernet да сериски порт WIFI модул еден чип безжичен модул одбор антена верзија A11-SMT-ЛИНИЈА

Ethernet да сериски порт WIFI модул еден чип безжичен модул одбор антена верзија A11-SMT-ЛИНИЈА

DEN 762.24

Пристапност
Во достапна форма


Серискиот порт модул во име на тековна домашна WIFI сериски модул за највисоко ниво на дизајн, стабилна, моќен, одличен сигнал, не обичните модул производи споредливи, онолку колку што ќе се обиде да се знае.
Оригиналната цена од 78, е промоција цена од $50! Цена намалување, услугата непроменет!
1. Се осмелуваат да се споредат со квалитетот на било каква WIFI модул
2, даре со сите домашни производители од цената 3, и повеќе од било кој добавувачот на услуга 418661136903andbecause 5, повеќе моќни, ниска потрошувачка на енергија, ниска цена на следната генерација на производи ќе биде пуштен во употреба, ве молиме да се погледне напред
Овој производ е чип СМД пакет, Со WIFI сериски порт на WIFI мрежа функција. Корисниците исто така може да изберете pin пакет верзија. Ако ви треба приклучок во пакет верзија на модулот, можете да изберете од следниве линкови : gb.hi-flying.com/products_detail/&product Id=60326fef-3398-422b-9350-62f5f99a8dbc&comp_stats=comp-Front Products_list01-111.html
Оваа страница производ SMD печ пакет, може да се обезбеди за евалуација на одборот, ве молиме видете го соодветниот производ линкови : http
Quick start прирачник : gb.hi-flying.com/products_detail/&product Id=60326fef-3398-422b-9350-62f5f99a8dbc&comp_stats=comp-Front Products_list01-111.html
Оваа серија чип СМД пакување модул спецификација за производ : usr.cn/Download/109.html ()
WIFI модул обезбедување на квалитет :
1, Заверена од CE и препораките на FCC Ова е влез на електронски производи во ЕУ и сад, да се докаже, но исто така и симбол на квалитетот на производот.
2 -40 ~ 85
3, секој на WIFI модули се тестирани од страна на професионална опрема за тестирање и стареењето.
4, јадрото на WIFI модул се користи професионална водечките висок квалитет на WIFI модул, со голема брзина РАКА кернелот, за да се обезбеди за обработка на моќта и стабилност.

Главните карактеристики

Вид:
Внатрешна
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
.