.

Топла Продажба 12V 50W 6 Звук 110db Тон Wehicle Автомобил, Мотор Мотор Ван Камион Сирената Гласно Рог Авто Говорникот Аларм Accesrrory

Топла Продажба 12V 50W 6 Звук 110db Тон Wehicle Автомобил, Мотор Мотор Ван Камион Сирената Гласно Рог Авто Говорникот Аларм Accesrrory

DEN 1012.80

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ автомобил и мотоцикл аларми извикуваа седум звук на алармот Рог звучн./моќ 12v50 W megaphone
H301
Губење на 600 g
Ниво на звук 115 DB
Калибар 145mm
Напон : 12 V
Седум глас message alert type Рог
Моќност : 50 W
Предности на производите
1, разни аларми : седум копчиња за да се направи седум различни сирената, со различни потреби;
2, ултра висока фреквенција ниво на звук : hailing труби до 115 децибели, има areunique;
3, надворешна трговија продавање на еден производ : на производи се извезуваат во Европа, Државата, и е широко се пофали странски трговски друштва;
4, конечната обезбедување на квалитет : Чеун КК персонал строго одбрани, тој Xiang на квалитет во производството.
Производи автомобил, мотоцикл, електричното возило извикуваа седум-тон Рог (изменета message alert Рог). Овој производ има 7 копчиња, секој копчето е притиснато ќе произведува 7 различни видови на звук на алармот, megaphone извикуваа страна има е да го вклучите, притиснете го megaphone прекинувач, таа може да биде megaphone заповед гласно.
Карактеристики на производот : за 12 V возила, вклучувајќи ги и мотоцикли, скутери (електрични возила треба да се инсталира конвертор), и така натаму!
Метод на работа на инсталацијата упатство
1.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BoomBoost
Модел Година:
2016 година
Име На Модел:
NBHX-LAB02R35
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.60kg
Материјал Тип:
ПВЦ
Специјални Функции:
автомобил звучникот алармот
Тип На Објект:
Мулти-тон & Claxon Рогови
200000204:
200000552,200000552,200000552