.

Скромни Муслимански Костим за капење, Жените се Печати Кратко Sleeve Бански Hajib Муслимански Костим за Капење Високо Еластична Девојка Здолниште Плажа Носат 2 Компјуте

Скромни Муслимански Костим за капење, Жените се Печати Кратко Sleeve Бански Hajib Муслимански Костим за Капење Високо Еластична Девојка Здолниште Плажа Носат 2 Компјуте

1617.60
DEN 1068.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Скромни Муслимански Костим за капење, Жените се Печати Кратко Sleeve Бански Hajib Муслимански Костим за Капење Високо Еластична Девојка Здолниште Плажа Носат 2 Компјутери
Големина лист за повикување само 2%-4% грешка,се мери во cm,1 инч=2.54 см.
Ние Само Го Направите Најдобриот Стоки.
Highli ghts 1. Висок степен на ткаенина наменета за пливаат спорт.
Highli ghts 2. Конзервативна кратко sleeve дизајн .
Highli ghts 3. Мода печати и здолниште дизајн .
Определување 4.Убава надворешниот дизајн.
Определување 5.Материјал дизајн Анти-УВ дише удобно.
Определување 6. Материјал животната средина и здравјето и хигиената .
Што чекаш? Купи тоа сега...
2016 Година Скромни Муслимански Костим За Капење Жените Конзервативна Hijab Бански Целосна Покриеност Костим За Капење Муслимански Пливање Носат Женски Beachwear

Главните карактеристики

Големина:
L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL
Број На Модел На:
hw10L Кратко Sleeve Исламската бански костуми perfect
Материјал:
Lycra,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Малку Loach
Тип На Објект:
hw10L Девојка Печати Скромни Муслимански Бански
Бои:
темно сина,црна,сива
Пол:
Жените Женски Девојка Дама
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,3XL
Сезоната:
Лето
Ткаенина Материјал:
80% Најлон+20% Lycra
Внатрешниот Материјал:
Најлон+Lycra
Модел стил:
Печатени,Кратки Ракави,Здолниште
Пакетот Вклучува:
Блузи,Панталони
Функција:
Сонце,Анти-навремено,Анти-УВ,Анти-pilling,Анти-смалуваат,Анти-исчезнат