.

Мулти-Функција Моќен Близнак Цилиндар Автомобил Надувување Пумпа со Куфер Воздушниот Компресор Преносни лента со алатки Метал Надувување Пумпа

Мулти-Функција Моќен Близнак Цилиндар Автомобил Надувување Пумпа со Куфер Воздушниот Компресор Преносни лента со алатки Метал Надувување Пумпа

5136.00
DEN 3698.00 -28 %

Пристапност
Во достапна форма


Гаранција : 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
За експрес : А ccording во различни земји, ние ќе го избере една експрес од DHL,Aramex,UPS-от,Fed Ex,CDEK.
Спецификација Моќ : 220 W Напон : DC 12 V Цилиндар дијаметар : 30 mm проток на Воздух : 70 L/min MAX. Притисок : 150 PSI Времетраење : 30-60 мин Големина на Единица : 44*24.5*12.5 cm Пакување. : боја кутија / 44.5*25.5*13 cm Карактеристики : Двојно cyclinder Бакар моторни Бакар конектор Aluminiunm легура поврзување прачка Ниско ниво на бучава Ниска струја Континуирана Силна моќ Масло-помалку, нема потреба од било одржување 0-2.5 Бар : за 3 Мин (Патнички Возила)
Доаѓа со Алатка Колекции(Поправка на Гуми колекции, Завртка Возачи, Plier) Пакување Листа : x1 Воздушниот Компресор x1 футрола x1 Батеријата Менгеме x3 Адаптери за топки, кревети, итн. x1 3m Продолжување Пролет Цевка x1 Plier x1 Нож (некои земји, ние ќе се отстранат на Сечилото becuase тоа не е дозволено да се брод) x1 Поправка на Гуми Алатки (На некои земји, ние ќе го отстрани Лепак налепница becuase тоа не е дозволено да се брод) x2 Завртка Возачи (Случаен Жолта/Црно, се Надеваме на вашето разбирање)
Клипот Детали : Aluminiunm Легура Поврзување Прачка PTFE (ТЕФЛОН) Клипот Печат
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Пумпи
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
24cm
Бренд Име:
GSPSCN
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
ЛЕТААТ-166