.

REGELIN 2017 Прилагодливи Прстен Settings 6/8/10мм Круг Празен База на Коцки Рамки за Cabochon Камео DIY Модна Прстен Одлуки 20pcs/многу

REGELIN 2017 Прилагодливи Прстен Settings 6/8/10мм Круг Празен База на Коцки Рамки за Cabochon Камео DIY Модна Прстен Одлуки 20pcs/многу

197.28
DEN 136.00 -31 %

Пристапност
Во достапна форма


REGELIN 2017 Прилагодливи Прстен Settings 6/8/10мм Круг Празен База на Коцки Рамки за Cabochon Камео DIY Модна Прстен Одлуки 20pcs/многу
(1)Предмет Тип : накит наоди
(2)Пол : DIY одлуки занает
(3)количеството : 20pcs/многу
(4)облик : тркалезна празен база
(5)празно база големина : 4/6/8мм празен база

Главните карактеристики

Големина:
6mm blank base, 8mm blank base, 10mm blank base
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
REGELIN
Производ Карактеристики:
накит база
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
a335
Објектот Тежина:
0g
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
моден Прстен база
Пол:
DIY одлуки занает
Количина:
20pcs/многу
сребро позлатен хривнија:
4/6/8мм празен база
1:
одговара стакло cabochon
2:
Прстен Cabochon Settings