.

REGELIN Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Крајот Кука Затворач за 3/4/5/6mm Кожа Кабелот Нараквици Конектори DIY Модна Изработка на Накит

REGELIN Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Крајот Кука Затворач за 3/4/5/6mm Кожа Кабелот Нараквици Конектори DIY Модна Изработка на Накит

177.12
DEN 122.00 -31 %

Пристапност
Во достапна форма


REGELIN Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Крајот Кука Затворач за 3/4/5/6mm Кожа Кабелот Нараквици Конектори DIY Модна Изработка на Накит
(1)Предмет Тип : накит наоди
(2)Материјал : нерѓосувачки челик
(3)количеството : 1pc

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
REGELIN
Број На Модел На:
B225
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
накит конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY изработка на рачно изработени занаетчиски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
1pc
1:
накит конектор
2:
diy за кожа кабелот
3:
крајот капи clasps
4:
крајот монистра накит clasps
5:
crimp монистра конектори
Големина:
3/4/5/6MM hole diameter