.

1pc Викинг Спирала Коса Монистра со Флорални Шарм за Коса, Плетенки за Брада Коса Монистра Кубни Циркон-Серија

1pc Викинг Спирала Коса Монистра со Флорални Шарм за Коса, Плетенки за Брада Коса Монистра Кубни Циркон-Серија

153.60
DEN 123.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


7166204472995536 викинг US $ 3.50 /парче US $ 2.50 /парче US $ 46.00 /парче US $ 2.80 /парче US $ 3.80 /парче US $ 2.90 /парче US $ 1.90 /парче US $ 1.50 /парче US $ 3.50 /парче US $ 3.50 /парче US $ 11.50 /парче US $ 13.50 /парче US $ 13.50 /парче US $ 13.50 /парче US $ 13.50 /парче US $ 11.50 /парче US $ 11.50 /парче US $ 5.10 /парче US $ 4.50 /парче САД $ 5.50 /парче US $ 3.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 3.90 /парче US $ 3.90 /парче US $ 3.90 /парче US $ 3.70 /парче US $ 3.50 /парче US $ 5.50 /парче US $ 5.50 /парче US $ 11.50 /парче US $ 3.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 15.60 /парче US $ 3.90 /парче US $ 15.60 /парче US $ 3.50 /парче US $ 3.80 /парче САД $ 10.00 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.00 /парче US $ 11.80 /парче US $ 10.00 /парче US $ 3.50 /парче 1pc Висок Квалитет на Викинг Коса Монистра за Коса, Плетенки за Брада Коса Монистра
Големина 21mm Дупка големина 6.5 mm

Главните карактеристики

Бренд Име:
MYAROMA НАОДИ
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
Никој
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
C-71
Тип На Објект:
накит наоди