.

REGELIN 925 Фунта Сребро Обетки Settings 3/4/5/6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База Мислења Чисто Сребро Earring

REGELIN 925 Фунта Сребро Обетки Settings 3/4/5/6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База Мислења Чисто Сребро Earring

206.88
DEN 141.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


REGELIN 925 Фунта Сребро Обетки Settings 3/4/5/6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База Мислења Чисто Сребро Earring
(1)Предмет Тип : накит наоди
(2)облик : тркалезна празен база
(3)Материјал : 925 Sterling Silver
(4)количеството : 10pcs/многу

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
cabochon база
Објектот Ширина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Бренд Име:
REGELIN
Број На Модел На:
A537
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
925 фунта
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
круг на празен база
diy ѓердан:
cabochon камео
студ errings празна лента:
чисто сребро обетки празни рамки
cabochon settings:
diy cabochon
обетки cabochon:
Обетки поставување
Големина:
3/4/5/6mm