.

100pcs 10*9*1mm Нерѓосувачки Челик Pendant Срце облик на Pendant ЛОГОТО Ознака DIY Опашка Pendant

100pcs 10*9*1mm Нерѓосувачки Челик Pendant Срце облик на Pendant ЛОГОТО Ознака DIY Опашка Pendant

710.40
DEN 710.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма

100pcs/многу
Големина на : 10 * 9 * 1 мм
Материјал : нерѓосувачки челик

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ywleiao
Објектот Тежина:
0.48g
Објектот Ширина:
0.9cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
1cm
Накит Наоди Тип:
Pendant
Должина * ширина * дебелина:
10*9*1mm
Обликот:
Срце Облик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик