.

50pcs 5mm БЕНД АЛИС Златна Боја Обичен Дама венчиња Headbands Без Заби DIY МЕТАЛ HEADBANDHAIR ДОДАТОЦИ

50pcs 5mm БЕНД АЛИС Златна Боја Обичен Дама венчиња Headbands Без Заби DIY МЕТАЛ HEADBANDHAIR ДОДАТОЦИ

DEN 1046.40

Пристапност
Во достапна форма


5mm
50pcs/многу

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ywleiao
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
0.5cm
Метали Тип:
Железо
Накит Наоди Тип:
Headband