.

200pcs 4 5 6 8 mm Сребро Злато Боја Мазна Круг Топката Метал Spacer Монистра За Везана За Хривнија Накит Diy Одлуки-апарат TK-123

200pcs 4 5 6 8 mm Сребро Злато Боја Мазна Круг Топката Метал Spacer Монистра За Везана За Хривнија Накит Diy Одлуки-апарат TK-123

144.00
DEN 111.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Ширина:
0.4cm
Број На Модел На:
TK-123
Објектот Должина:
0.4cm
Бренд Име:
Sk Meida
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
круг мушка
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
45g
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра