.

Топла 24pcs 16MM Шарени Цвеќиња древни начини Круг Diy рачно изработени Фото Стакло Cabochons Мушка & Стаклена Купола Покритие За База Settings

Топла 24pcs 16MM Шарени Цвеќиња древни начини Круг Diy рачно изработени Фото Стакло Cabochons Мушка & Стаклена Купола Покритие За База Settings

108.00
DEN 86.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

Совети : Цел износ е помалку од $10, без логистика следење на број!
Количина:24pieces=12 парови
Следните заврши на примерокот :
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Тоа можете да го видите при поставувањето на цел. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.55g
Објектот Висина:
1.6inch
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Бренд Име:
luomiss
Објектот Должина:
1.6cm
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Ширина:
1.6cm
Производ Карактеристики:
фото стакло cabochons
Број На Модел На:
phogla6221
Материјал:
Стакло