.

100PCS Сатен Drawstring Торба Свила Накит Торбичка Jade Јаже Обичај Злато Логото Црна Подарок Перница Дијамант/Прстен/Ѓердан/Мушка Пакување Торба

100PCS Сатен Drawstring Торба Свила Накит Торбичка Jade Јаже Обичај Злато Логото Црна Подарок Перница Дијамант/Прстен/Ѓердан/Мушка Пакување Торба

DEN 1848.00

Пристапност
Во достапна форма


Сатенски Drawstring Торба
Со жад јаже,и злато логото
Боја картичка од сатен ткаенини :
Обичај јаже

Главните карактеристики

Големина:
12x16cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
HODDOUR
Објектот Висина:
16cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Тежина:
5g
Број На Модел На:
1021
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Големина:
12x16cm/custom size
логото:
злато за печатење