.

Прилагодено трговија на големо Лого Накит Кутија за Пакување Подарок Торба 50pcs/Многу 40x50cm Розова Drawstring Количка Не Ткаени Торба

Прилагодено трговија на големо Лого Накит Кутија за Пакување Подарок Торба 50pcs/Многу 40x50cm Розова Drawstring Количка Не Ткаени Торба

2376.00
DEN 2186.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs.
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
5,Обичај Било Која Големина.ако сакате тоа .не двоумете се контактирајте со нас!
Реден Број : 50 компјутери/Opp Вреќа .
Објектот Боја : Розева
Објектот Материјали : Не Ткиво Ткаенина
Објектот Големина : 40x50cm
Објектот Облик : Правоаголник .
Точка НЕ : Не Ткаени Торба
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
LUKENI
Објектот Висина:
50cm
Број На Модел На:
Polyster Стакло Кеси
Производ Карактеристики:
Висок Квалитет На Модата Прилагодено Водоотпорен
Објектот Должина:
50cm
Објектот Тежина:
26g
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Дијаметар:
30cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
боја:
Пинк
Големина:
40x50cm/15.5*19.5 инчен
Материјал:
Не Ткиво Ткаенина Ткаенина
Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Слатки /Стаклена Амбалажа
Прилики:
Промоција / Домаќинство / Божиќ / Свадбена / Партија
кориснички:
Прифати Обичај Кеси Големина , Логото Печатење , Примерок Обичај
Времето За Производство:
15-20days
Продажба:
MOQ 100pcs , Фабрика Цена Евтини Продажба , Прифати Пад на Превозот
Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта /Накит Пакување Екранот
Место на Потекло:
Yiwu Жеџијанг Во Кина (Копно) ( Фабрика За Рачно Изработени Направени )