.

Сомот Стакло Накит се Прикаже Поле 20*15*4.5 cm Накит Фах Носителот Casket Складирање Организатор 2017 Обетки Прстен Кутија

Сомот Стакло Накит се Прикаже Поле 20*15*4.5 cm Накит Фах Носителот Casket Складирање Организатор 2017 Обетки Прстен Кутија

555.36
DEN 461.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


Спецификации :
Точка Име : Мал ринг обетки накит кутија
Материјал : Внатрешни композитни одбор; Надворешна high-end велур пакет; Стакло капак
Боја : црвена Роза, Сина, Сива
Димензии : Должина 20cm/7.87 во, Ширина 15cm/5.91 во Висина 4.5 cm/1.77 во, 12lattices
Примена : Прстени, обетки, накит екранот и складирање
Забелешка : ве Молам прости 2-3% грешки за мерење со рака, и да бидете сигурни дека никогаш не ум, пред да нарачате Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа дека на сликите се Вклучени : 1 X Накит Кутија
СТП Кожа Двојно Слоеви со Огледало Накит Кутија Организатор, САМО 15.23 ДОЛАРИ!!! 2017 Топла Продажба
Pls кликнете на сликата за да продавница
1、Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Бесплатен Превозот,но Не и следење на информации и Подолго времето на чекање(околу 30-45 дена) 2、Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Полнење малку,со следење на infromation и со 25-35 дена времето на чекање. 3、Ако е потребно итно, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да изберете на курирската служба DHL, или ЕМС. Да биде јасно пред да можете да те направи избор и Добредојдовте во мојата продавница повторно.
1、Како за трговија на големо и пад на превозот? Трговија на големо и dropshiping се и добредојдени.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
12 Мрежа Накит Складирање Се Прикаже Поле
Објектот Тежина:
450g
Материјал:
кожа
Бренд Име:
JOCESTYLE
Објектот Висина:
4.5cm
Број На Модел На:
JS132943
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
20cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува